O Nas

WAKEPARK SZCZECIN to dwa wyciągi dwumasztowe. LEWY to wyciąg niemieckiej firmy Sesitec o długości 226 metrów. Wysokość liny aktywnej wynosi 9 m nad powierzchnię tafli. Do dyspozycji riderów są dwa kickery WakePro o rozmiarach M na prawą nogę i L (custom-podkręcony slope) na nogę lewą. Na środku znajduje się rura o średnicy 90 cm firmy WakePro o długości 16 m. PRAWY to wyciąg Primus produkcji polskiej o długości 218 m. Wysokość liny aktywnej wynosi 7,40 m nad poziomem wody. Znajdują się tutaj dwie przeszkody firmy WakePro. Kicker S na prawą nogę i slider cut na prawą nogę o długości 20 m.

Dla początkujących dostępni są doświadczeni instruktorzy. Na spocie prowadzone są również szkółki wakeboardowe dla najmłodszych oraz zajęcia z freestyle’u przez najlepszych riderów klubu sportowego FLOATING

WAKE PARK SZCZECIN usytuowany jest na kąpielisku miejskim w południowej części Jeziora Głębokie. Do korzystania ze swoich uroków zachęca długa i szeroka plaża, strzeżona w trakcie trwania sezonu. Do dyspozycji odwiedzających są przebieralnie, toalety, restauracja, parking oraz wypożyczalnia i sklep ze sprzętem wakeboardowym.
Nasz wakepark znajduje się około 6 km od ścisłego centrum Szczecina. Dojazd do wakeparku możliwy jest z 4 kierunków: od centrum miasta, od strony Polic, od Dobrej oraz dzielnicy Osowo. Dojazd zapewniony jest również dzięki komunikacji miejskiej. Kursują tu tramwaje linii 1 i 9, oraz autobusy 51, 103, 106 i 529.

Wake Park Szczecin (wcześniej pod nazwą Floating Park Głębokie) prowadzimy od 2012 roku więc spokojnie możesz nam zaufać. Przyjdź i sprawdź, że nauczymy Ciebie jeździć na wakeboardzie w zaledwie 15 min !!!

Zapraszamy serdecznie do WAKE PARK SZCZECIN wszystkich miłośników sportów wodnych, lub tych którzy chcą je poznać na zabawę i wspólną naukę.