NABÓR ZAMKNIĘTY :(((( Bezpłatna szkółka wakebaordowa dla dzieci i młodzieży w wieku od 7-18 lat

17.08.2020 – 22.08.2020

Mamy to ! 🥳 Dzięki wsparciu ze strony Miasta Szczecin rusza kolejna edycja bezpłatnej szkółki wakeboardingu dla dzieci i młodzieży. Zajęcia odbędą się na Wake Parku w Szczecinie, który znajduje się na terenie Kąpieliska Miejskiego Głębokie.

Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w szkoleniach wakeboardowych prowadzonych przez instruktorów ze szkółki WAKE UP.

ZAPISY !!
👇👇👇👇👇
✉️krzysztof.dobracki@gmail.com
Prosimy o NIE kontaktowanie się w sprawie szkółki i zapisów z Wake Parkiem Szczecin. Zapisy odbywają się tylko i wyłącznie drogą mailową.

TERMINY SZKOLEŃ:
17.08.2020
18.08.2020
19.08.2020
20.08.2020
21.08.2020
22.08.2020

W zależności od ilości zgłoszeń będziemy rozdzielać uczestników na poszczególne dni trwania szkółki. Prosimy o dostosowanie się do wytypowanych przez nas dni lub zawarcie w mailu zgłoszeniowym informacji o preferowanym terminie zajęć.

Jeden uczestnik ma możliwość wzięcia udziału tylko w jednym dniu spośród podanych terminów szkoleń.

CO W MAILU ZGŁOSZENIOWYM?
– imię i nazwisko dziecka,
– data urodzenia dziecka,
– adres zamieszkania dziecka,
– telefon kontaktowy do rodzica/opiekuna prawnego
– informacja czy kiedykolwiek uczestnik korzystał z usług oferowanych przez Wake Park Szczecin,
– preferencje dotyczące terminu szkolenia (opcjonalne)

Uczestnik jest zobowiązany do stawienia się w wyznaczonym mu terminie wraz z rodzicem/opiekunem prawnym. Załoga Wake Park Szczecin zapewnia bezpieczeństwo na wodzie, a na lądzie czekają na dzieciaki atrakcje takie jak: trampolina, slackline, placyk zabaw, zjeżdżalnia do wody, miasteczko z dmuchanych poduch na wodzie (dodatkowo płatne). Rodziców zapraszamy do Wake Baru, w którym serwowane są między innymi orzeźwiające i naturalne lemoniady homemade, pyszna kawa wietnamska czy azjatyckie Bahn Mi Pulled Pork.

Pytania i maile zgłoszeniowe prosimy o wysyłanie na adres krzysztof.dobracki@gmail.com. WAKE PARK SZCZECIN NIE ZAJMUJE SIĘ ORGANIZACJĄ BEZPŁATNEJ SZKÓŁKI. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *