DARMOWA SZKÓŁKA WAKEBOARDOWA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

SZKÓŁKA WAKEBOARDOWA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
Kochani, wiemy, że czekaliście na tą wiadomość. Bardzo się cieszymy, że możemy jak co roku zaprosić Was do DARMOWEJ nauki wake’a!
Poniżej zostawiamy szczegóły.
Szkółka dla dzieci i młodzieży od 7-18 roku życia.Zajęcia prowadzone będą na WPSZ od poniedziałku (22.07) do piątku (26.07) godzinach od 9.00-14.00 tj. 5 h dziennie.
Mamy do dyspozycji 2 wyciągi, na których dwóch instruktorów będzie prowadzić zajęcia.
Osoby, które wysłały zgłoszenia emailem do dnia 21.07 do godziny 23.59. Zostały zakwalifikowane do szkółki.
Zapraszamy wszystkich na 5 godzin codziennie. UWAGA, na wyciągu wakeboardowym jeździ jedna osoba. Pozostali uczestnicy mogą korzystać z trampoliny, slackline, ogródka lub za dodatkową opłatą korzystać z dmuchanych zabawek wodnych, które zainstalowała na Głębokim sąsiednia firma. Prosimy rodziców o wyrozumiałość, iż mogą pojawić się kolejki. Proszę zarezerwować sobie 5 godzin czasu.
Na terenie bazy znajduje bar ze zdrowym jedzeniem i piciem.
Wymagana zgoda rodziców. Prosimy o przybywanie na miejsce w godzinach 8.30-13.00 (to jest ostatnia godzina pływania). Decyduje kolejność obecności.
Szkółka jest całkowicie bezpłatna. Dzieci mają zabrać ze sobą strój kąpielowy i ręcznik.
Klub sportowy FLOATING ma doświadczenie w prowadzeniu takich szkółek od 2013 roku, więc spokojnie możecie Państwo nam zaufać.
ZAPISY – LISTA ZAMKNIĘTA !!! Proszę nie wysyłać zgłoszeń. Jest szansa na drugą szkółkę w sierpniu. Będziemy o tym informować.Zapraszamy serdecznie!!

Więcej szczegóły w wydarzeniu ⤵️
https://www.facebook.com/events/2232485220326666/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *